Úvodní strana > Charita >

Jak přispět

JAK PŘISPĚT

Pomozte borcům, kteří chtějí rozmetat předsudky o tom, že handicapovaní lidé mají být rádi, že jsou rádi a držet se v izolaci od okolního světa. Tito houževnatí lidé touží dokázat, že žádná překážka není nepřekonatelná, a že sny se dají uskutečnit. Zkusme jim s tím společně pomoct. Jak na to?

 

  1. Staňte se závodníkem štafety IRON PEOPLE RACE!
    Absolvováním tří dlouhých triatlonů protnete ve třech dnech štafetově jako team celou Českou Republiku od západu na východ. Svojí účastí vyjádříte solidaritu s handicapovanými lidmi a také dost možná překonáte svoje dosavadní limity. Z finančních prostředků, vybraných ze startovného, od přispěvovatelů a partnerů, věnujeme co nejvíce konktrétním handicapovaným patronům teamů, které si sami zvolíte.
     
  2. Nechci nebo nemohu trápit svoje tělo, pomáhat by se mi však chtělo
    Líbí se vám náš projekt, ale sami nemáte sportovní ambice či touhy překonávat své limity? Ani to není na škodu! Máte-li chuť, podpořte handicapované jakoukoliv finanční částkou na účet spolku IRON PEOPLE  210 121 3581 / 2010. Stejně jako v předchozích letech, i letos budou všechny dary zaevidovány a zveřejněny v sekci „Již pomohli“ s vaším jménem / názvem společnosti nebo anonymně.

Kolik finančních prostředků se nám spolu letos podaří získat, abychom je mohli věnovat konkrétním handicapovaným lidem?

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.